Welwyn WDBR3-150RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 900W, 150ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet4 페이지1년 전
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+50.00%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
150 Ohm 3K5W 10 Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WDBR3-150RKTW
150¦¸ ¡À10% 3.5KW ¡À600ppm/¡æ 101.6mm*70mm*900¦Ìm
150 OHM 3K5W 10%