Welwyn WDBR3-12RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 900W, 12ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지2년 전
Future Electronics
Electro Sonic
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
12 Ohm 10% 260W Through Hole Thick Film Resistor
RES 12 OHMS, 10% TOL
12 OHM 10% 260W HIGH TEM