Welwyn WDBR2UL-150RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 740W, 150ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
IHS
Datasheet4 페이지2년 전
Electro Sonic
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Planar Resistors 150 Ohm 10% 2Kw Rohs Compliant: Yes
150 OHM 10% 3W