Welwyn WDBR1-47RKIW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 47ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지2년 전
Sager Electronics
설명
Thick Film Resistors - Through Hole 47 ohm 10% 1.5kW Solder Pad Only
47 OHM 10% 180W