Welwyn WDBR1-150RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 150ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지2년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-55.95%
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Res Thick Film 150 Ohm 10% 1500W ±600ppm/C Faston Bolt-On Bulk
150 OHM 1K5W 10%