Welwyn WA84-120RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+8.33%
설명
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 120 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
120¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm