Welwyn WA83ZI-220RJT06
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 220ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
공급망
Country of OriginUk
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명