Welwyn WA83-510RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 10ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
설명
Res Wirewound 10 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Cement AXL Ammo
10 OHM 5% 2.5W