Welwyn WA83-120RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 120ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+50.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
120 Ohm 5% 2W