Welwyn W31-4R7JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4.7ohm, 100V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
AMMO PACKWirewound Resistors - Through Hole 3W 4.71 Ohms 5%
4.7 OHM 5% 3W