Welwyn W31-330RJI
Through Hole Wirewound Resistor, W31 Series, 330 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet2 페이지9년 전
Datasheet2 페이지19년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.77%
설명