Welwyn W31-18RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 18ohm, 100V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
Res Wirewound 18 Ohm 5% 3W ±150ppm/C Conformal Coated AXL Ammo