Welwyn W31-10RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 100V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+50.00%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-12-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
10¦¸ ¡À5% 3W ¡À150ppm/¡æ 13mm