Walsin Technologies WR12X621 JTL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 620Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet10 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Res Thick Film 1206 620 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 620ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
620¦¸ ¡À5% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.1mm*1.6mm*750¦Ìm