Walsin Technologies WR12X432 JTL
Res Thick Film 1206 4.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 4300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Chip Resistors 1206 4.3KΩ ±5% 1/4W ±100ppm/℃
1206 4K3 5% Resistor
4300¦¸ ¡À5% 1/4W 1206