Walsin Technologies WR12X1R3 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.3ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 1.3Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 1.3 OHM 5% 1/4W 1206
1206 1R3 5% Resistor
1.3¦¸ ¡À5% 1/4W 1206