Walsin Technologies WR12X1R0 JTL
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) -200ppm/C to 400ppm/C Molded SMD T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet10 페이지5년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.08%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 1Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
SMD Resistor 1206 1Ω ±5% 1/4W -200~+400ppm/℃