Walsin Technologies WR12X1800FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 180ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet8 페이지11년 전
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
1206 180R 1% Resistor
RES 180 OHM 1% 1206