Walsin Technologies WR08X5R6 JTL
Res Thick Film 0805 5.6 Ohm 5% 0.125W(1/8W) -200ppm/C to 400ppm/C SMD T/R
데이터시트
설명
RES 5.6 OHM 5% 1/8W 0805