Walsin Technologies WR08X434 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 430000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
설명
SMD Resistor 0805 430KΩ ±5% 1/8W ±100ppm/℃
RES 430K OHM 5% 1/8W 0805
0805 430K 5% Resistor
430000¦¸ ¡À5% 1/8W 0805