Walsin Technologies WR08X395 JTL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 3.9MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3900000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES 3.9M OHM 5% 1/8W 0805
0805 3M9 5% Resistor
3900000¦¸ ¡À5% 1/8W 0805