Walsin Technologies WR08X1R0 JTL
Res Thick Film 0805 1 Ohm 5% 0.125W(1/8W) -200ppm/C to 400ppm/C Molded SMD T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet10 페이지5년 전
ODG (Origin Data Global)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1ohm, 150V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
FIXED RESISTOR 0805 Chip Resistor 5% -200400ppm/C 1Ohm 125mW
0805 1R0 5% Resistor
new, original packaged
1¦¸ ¡À5% 1/8W 0805