Walsin Technologies WR08X1800FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 180ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet8 페이지11년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
0805 180R 1% Resistor
RES 180 OHM 1% 0805