Walsin Technologies WR04X124 JTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 120000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TECHDesign
Datasheet8 페이지11년 전
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 120K OHM 5% 0402
0402 120K 5% Resistor