Walsin Technologies WR01X160 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 16ohm, 15V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 01005
설명
01005 16R 5% Resistor
RES 16 OHM 5% 01005