Walsin Technologies WR01X132 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 1300ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
Introduction Date2017-04-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
RES 1.3K OHM 5% 01005
01005 1K3 5% Resistor