Walsin Technologies WR01X123 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 12000ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
설명
RES 12K OHM 5% 01005
01005 12K 5% Resistor