Walsin Technologies WR01X105 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 1000000ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
설명
01005 1M0 5% Resistor
RES 1M OHM 5% 01005