Walsin Technologies WQCW2520Z0GR75PB
General Purpose Inductor, 0.75uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet7 페이지7년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 750NH 360MA 1.54 OHM
C-Wire Ind 2520(1008) 750nH,G,45Q,0.36A