Walsin Technologies WQCW2520Z0GR68PB
General Purpose Inductor, 0.68uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
설명
FIXED IND 680NH 400MA 1.47 OHM
C-Wire Ind 2520(1008) 680nH,G,45Q,0.40A