Walsin Technologies WQCW2520Z0GR47PB
General Purpose Inductor, 0.47uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
설명
FIXED IND 470NH 470MA 1.19 OHM
C-Wire Ind 2520(1008) 470nH,G,45Q,0.47A