Walsin Technologies WQCW2520Z0GR43PB
General Purpose Inductor, 0.43uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
설명
FIXED IND 430NH 600MA 1.19 OHM
C-Wire Ind 2520(1008) 430nH,G,45Q,0.60A