Walsin Technologies WQCW2520Z0GR39PB
General Purpose Inductor, 0.39uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
설명
FIXED IND 390NH 470MA 1.12 OHM
C-Wire Ind 2520(1008) 390nH,G,45Q,0.47A