Walsin Technologies WQCW2520Z0GR36PB
General Purpose Inductor, 0.36uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
설명
FIXED IND 360NH 660MA 1.05 OHM
C-Wire Ind 2520(1008) 360nH,G,45Q,0.66A