Walsin Technologies WQCW2520Z0GR33PB
General Purpose Inductor, 0.33uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
설명
FIXED IND 330NH 450MA 1.05 OHM
C-Wire Ind 2520(1008) 330nH,G,45Q,0.45A