Walsin Technologies WQCW2520Z0G2R7PB
General Purpose Inductor, 2.7uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
설명
FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM
C-Wire Ind 2520(1008) 2700nH,G,22Q,0.29A