Walsin Technologies WQCW1608Z0JR12PB
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
설명
Chip Wire Ind 0603, 120nH,J,32Q,0.3A
FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM