Walsin Technologies WQCW1608Z0J8N7PB
General Purpose Inductor, 0.0087uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
설명
Chip Wire Ind 0603, 8.7nH,J,28Q,0.7A
FIXED IND 8.7NH 700MA 109 MOHM