Walsin Technologies WQCW1608Z0J8N4PB
General Purpose Inductor, 0.0084uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
설명
Chip Wire Ind 0603, 8.4nH,J,28Q,0.7A
FIXED IND 8.4NH 700MA 109 MOHM