Walsin Technologies WQCW1608Z0J33NPB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
설명
Chip Wire Ind 0603,33nH,J,40Q,0.6A
FIXED IND 33NH 600MA 220 MOHM