Walsin Technologies WQAC291AZ0JT05PB
General Purpose Inductor, 0.0185uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1412
IHS
Datasheet6 페이지8년 전
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-12-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 18.5NH 4A 3.9 MOHM SMD
Coil Air SMD 291A,18.5nH,J,132Q