Walsin Technologies WLQC2222H0GR16LB
General Purpose Inductor, 0.16uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 2922
3개월간의 트렌드:
-100%
설명
FIXED IND 160NH 5.7A 8.25 MOHM
SMD Square Coil 2222 160nH ±2%
COIL AIR CORE 0.16NH 2% SMD