Walsin Technologies WLQC0908Z0G12NPB
General Purpose Inductor, 0.0121uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0807
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 12NH 4.4A 7 MOHM SMD
SMD Square Coil 0908 12nH ±2%