Walsin Technologies WLPN303015M101PB
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1MHz 0.25A 2.92Ohm DCR 1212 T/R
IHS
Datasheet8 페이지7년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-11.76%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
Power Inductor 303015 100uH ±20%