Walsin Technologies WLPH252010M1R5PP
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
IHS
Datasheet8 페이지7년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 1.5UH 2.25A 91 MOHM