Walsin Technologies WLFM160808M1R0PP
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
IHS
Datasheet8 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.39%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
1MHz 60MHz 950mA 1¦ÌH 200m¦¸ ¡À20% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
FIXED IND 1UH 950MA 200 MOHM SMD
Multi-Layer Power 160808(0603) 1.0uH±20%