Walsin Technologies WLCW3225Z0J68NPB
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
설명
Chip Wire Ind (3225)1210,68nH,J,60Q,0.6A
FIXED IND 68NH 600MA 100 MOHM