Walsin Technologies WLCW3225Z0J33NPB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
설명
Chip Wire Ind (3225)1210,33nH,J,50Q,0.6A
FIXED IND 33NH 600MA 80 MOHM SMD