Walsin Technologies WLCW3225Z0J15NPB
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
설명
Chip Wire Ind (3225)1210,15nH,J,60Q,0.6A
FIXED IND 15NH 600MA 60 MOHM SMD