Walsin Technologies WLCW3225Z0J10NPB
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
IHS
Datasheet6 페이지2년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind (3225)1210,10nH,J,60Q,0.6A
FIXED IND 10NH 600MA 60 MOHM SMD